Sanprobi FEMI+ probiotyk dopochwowy 5 kapsułek ULEPSZONA FORMUŁA!!!

Sanprobi FEMI+ - probiotyk dopochwowy.

 


Wyrób medyczny jest przeznaczony do wzmocnienia naturalnej flory bakteryjnej pochwy poprzez zapobieganie lub łagodzenie wszelkich zaburzeń jej równowagi, co powstrzymuje wzrost bakterii patogennych i zapobiega występowaniu oraz nawrotom stanów zapalnych pochwy.

Zawartość opakowania: 5 kapsułek dopochwowych po 550mg każda.


Skład:

Każda kapsułka zawiera 1,65x 109 cfu dalej wymienionych szczepów bakerii: Bifidobacterium bifidum W28, Lactobacillus acidophilus W70, Lactobacillus brevis W63, Lactobacillus helveticus W74, Lactobacillus plantarum W21, Lactobacillus salivarius W24, celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, laktoferyna.
Nie zawiera konserwantów.

 

Sposób użycia:

Sprawdź czy kapsułka nie jest uszkodzona. Wprowadź kapsułkę do pochwy wieczorem przed snem. Sanprobi Femi+ należy stosować przez 5 dni od dnia zakończenia miesiączki. W przypadku braku miesiączki Sanprobi Femi plus stosuje się przez 5 dni zaczynając od dowolnego dnia tygodnia.
Przerwa między cyklami przyjmowania powinna wynosić co najmniej 4 tygodnie. Sanprobi Femi plus należy stosować najdłużej przez 3 następujące po sobie miesiące (tylko 5 dni w danym miesiącu).


Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze ponizej 25o C. NIe zamrażać.

 

Ostrzeżenia i środki ostrożności:

Kapsułka do jednorazowego użytku. Wyrób medyczny Sanprobi Femi+ nie był badany u kobiet w ciąży i dlatego nie zaleca się uzywać go przez kobiety cięzarne. NIe stosować po upływie daty ważności. W przypadku utrzymywania się dolegliwości podczas stosowania Sanprobi Femi+, należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem. Nie należy stosować produktu jesli wystepuje uczulenie na któryś ze składników wyrobu medycznego. Nie stsować jeśli kapsułka jest uszkodzona. Nie stosować dłużej niż przez trzy kolejne miesiące.

 

Działania niepożądane:

W rzadkich przypadkach po zaaplikowaniu kapsułki może wystapić podraznienie błony śluzowej pochwy.

Brak opinii