Svenska Vitaminer Maxi Slim Carb Control 60 tabletek

Maxi Slim Carb Control

 

Preparat Maxi Slim Carb Control to suplement diety oparty na najwyższej jakości opatentowanych substancjach i standaryzowanych ekstraktach o skuteczności potwierdzonej  badaniami. Zawiera opatentowane składniki: StarchLite® i chrom w postaci Chromax® oraz standaryzowany wyciąg z kory cynamonowca cejlońskiego.

Polecany jest osobom, które chcą zgubić nadmiar kilogramów oraz dbającym o linię i utrzymanie właściwej wagi. Szczególnie sprawdza się u tych, którzy w swojej codziennej diecie spożywają posiłki bogate w węglowodany i produkty o wysokim indeksie glikemicznym (słodycze, białe pieczywo, potrawy mączne, biały ryż, wyroby cukiernicze). Wskazany jest także dla osób, które pomimo prób mają problem z utratą wagi z powodu niestabilnego poziomu cukru we krwi oraz dla będących na diecie z zaleceniem ograniczenia węglowodanów.

Dzięki zawartości składników Maxi Slim Carb Control:

  • pomaga zachować prawidłową wagę,
  • zapobiega wchłanianiu cukrów i zmniejsza kaloryczność posiłków, poprzez hamowanie aktywności enzymu trawiennego alfa-amylazy,
  • pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi i zmniejsza apetyt na słodkie produkty,
  • ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej dzięki stabilizacji poziomu insuliny,
  • wspiera metabolizm węglowodanów.

DAWKOWANIE:

Zalecana dzienna porcja niezbędna do uzyskania korzystnego działania: 1 tabletka 2-3 razy dziennie bezpośrednio przed posiłkiem, w szczególności bogatym w skrobię. Tabletkę zaleca się połykać w całości popijając wodą.

Zawartość składników w zalecanej porcji dziennej:
2 tabletki
3 tabletki
StarchLite® opatentowany, standaryzowany wyciąg
z fasoli zwyczajnej Phaseolus vulgaris
1000 mg
1500 mg
Chromax® opatentowane źródło organicznego chromu (pikolinian chromu) w tym chrom
27 µg/(67,5%)*
40,5 µg/(101,25%)*
Wyciąg z kory cynamonowca cejlońskiego
Cinnamomum zeylanicum standaryzowany na zawartość
0,04% cynamaldehydu i 0,1% olejku cynamonowego
(w przeliczeniu na suszoną korę)
  100 mg
 
(1 g)
  150 mg
 
(1,5 g)
* - procent zalecanego dziennego spożycia - ZDSPreparat nie zawiera glutenu, pszenicy, drożdży, soi, laktozy i składników mlecznych.

 

Informacje dla wegetarian
Produkt Maxi Slim Carb Control nie zawiera składników pochodzenia
zwierzecego

Składniki: standaryzowany wyciąg z fasoli zwyczajnej Phaseolus vulgaris (StarchLite®), substancja wypełniająca (węglan wapnia), standaryzowany wyciąg z kory cynamonowca cejlońskiego Cinnamomum zeylanicum, substancje przeciwzbrylające (sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, karboksymetyloceluloza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu), substancje glazurujące (hydroksypropylometyloceluloza, polidekstroza, talk), średniołańcuchowe trójglicerydy, barwniki (dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza), naturalny aromat cynamonowy, pikolinian chromu (Chromax®).

Istotne informacje: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących piersią. Stosowanie preparatu przez osoby chore na cukrzycę powinno być poprzedzone konsultacją lekarską. Preparat powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

 

 

Brak opinii