Nordic Naturals Witamina D3 120 miękkich kapsułek

Nordic Vitamin D3 - dla lepszej pracy serca

Suplement diety Nordic Vitamin D3 to naturalna witamina D3 zamknięta w wygodnych do połknięcia kapsułkach. Stanowi solidne wsparcie codziennej diety, uzupełniając niedobory.

Czy wiesz, że aż 90% Polaków cierpi z powodu niedostatecznego poziomu witaminy D3? Suplement Nordic Vitamin D3 pozwala na szybkie wyrównanie optymalnego poziomu, wpływając korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie serca.

Naturalna witamina D3- nie tylko na zdrowe kości

Witamina D3 wykazuje szerokie spektrum działania. Chociaż kojarzona jest przede wszystkim z układem kostnym, wykazuje dobroczynny wpływ na układ sercowo-naczyniowy. Zgodnie z badaniami naukowymi, niedobory mogą znacząco zwiększyć ryzyko choroby niedokrwiennej serca (nawet o 40%), zawału (nawet 64%), miażdżycy czy nadciśnienia.

Regularna suplementacja pozwoli obniżyć ryzyko przedwczesnej śmierci nawet o 57% (zgodnie z wynikami badań przeprowadzonych przez duńskich naukowców).

Dodatkowe korzyści wynikające z suplementacji witaminą D3:

  • wsparcie układu immunologicznego, co zmniejsza ryzyko infekcji,

  • silniejsze mięśnie, co ma znaczenie szczególnie dla sportowców,

  • mniejsza skłonność do otyłości brzusznej,

  • poprawa nastroju, co zmniejsza ryzyko stanów depresyjnych w okresie jesienno-zimowym,

  • większa tolerancja na przewlekły ból.

Witamina D3 oferowana przez sklep, to coś więcej niż tylko skuteczne wsparcie serca. To wielopłaszczyznowe działanie, wpływające korzystnie na funkcjonowanie całego organizmu.

1 dzienna dawka pokrywa zapotrzebowanie na witaminę D3

W okresie jesienno-zimowym organizm nie jest w stanie wyprodukować dostatecznej ilości witaminy D. Zaś jej zawartość w pożywieniu jest znikoma. Trzeba spożywać naprawdę spore ilości tłustych ryb, a te nie smakują wszystkim.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, firma Nordic Naturals wyprodukowała suplement diety pozwalający pokryć dzienne zapotrzebowanie. Jedna porcja dzienna Nordic Vitamin D3 dostarcza aż 1000 I.U. cennej witaminy, zaspokajając potrzeby organizmu. Witamina D3 oferowana przez sklep, zatopiona w kapsułce z oliwą extra virgin, jest łatwo przyswajalna i biodostępna.

Już teraz zamów Nordic Vitamin D3 - najlepiej przyswajalną witaminę D3 w kapsułkach.

Brak opinii