CutisHelp Maść konopna 50 ml

Preparaty z serii CutisHelp zostały opracowane do pielęgnacji skóry z tendencją do problemów dermatologicznych. Podstawowym składnikiem preparató jest olej z konopi siewnych o silnych właściwościach regenerujących, przeciwzapalnych, antyoksydacyjnych i antyseptycznych. Stężenie oleju w preparacie zostało zooptymalizowane tak aby zwiększyć komfort i poprawić efekty codziennej pielęgnacji. Składniki zawarte w produkcie są wyjątkowo dobrze tolerowane i włagodny sposób pielęgnują skórę.

Preparaty CutisHelp zawierają chroniony patentem ekstahowany olej konopny, uzyskiwany za pomocą specjalnej, niechemicznej metody. Olej ten charakteryzuje się wysokim poziomem czystości farmaceutycznej i ma wyjątkowe właściwości kojąco-regenerujące.

Zastosowanie: wspomaga gojenie skóry z powikłaniami związanymi z odparzeniami, odmrożeniami, odleżynami i innymi uszkodzeniami.

Skład: petrolatum, cannabis sativa seed oil, panthenol, tocopheryl acetate, guaiazulene, chloropphylin copper complex, caprylyl glycol, glyceryl caprylate,  glycerin, phenylpropanol, dehydroacetic acid

Brak opinii