colorescience Total Eye Zestaw pod oczy

Total Eye™ Kompleksowa Rewitalizacja to całodobowe rozwiązanie, które pozwala wyglądać promiennie i świeżo, niezależnie od tego, czy jest to 7 rano, czy 7 wieczorem. Dzięki skutecznym składnikom, natychmiast minimalizujemy pojawianie się cieni i worków pod oczami, opuchnięć, cienkich linii i zmarszczek, jednocześnie zapewniając nawilżenie i długotrwałe rezultaty w celu odbudowy delikatnego obszaru wokół oka.

REWITALIZUJĄCY KOREKTOR POD OCZY Total Eye™ 3 w 1
CHRONI PRZEZ CAŁY DZIEŃ
Ta wygładzająca, bogata w składniki odżywcze formuła ze 100% mineralnym filtrem przeciwsłonecznym zapewnia ochronę przed fotostarzeniem
SPF 35 / PA +++, a brzoskwiniowy odcień zapewnia natychmiastowe rozjaśnienie i rozświetlenie delikatnej skóry wokół oczu.

Total Eye™ KONCENTRAT
DZIAŁA PRZEZ CAŁĄ NOC
Ciężko pracuje podczas gdy Ty odpoczywasz. Silna, skoncentrowana mieszanka aktywnych składników zapewnia natychmiastowe odświeżające nawilżanie i długotrwałe rezultaty, zapobiegając widocznym oznakom starzenia się skóry w okolicy oczu.

Total Eye™- Maska Hydrożelowa (12 par)
EKSTREMALNE WZMOCNIENIE
Nasączona silnie działającymi składnikami, które zapewniają intensywne nawilżenie i sprawiają, że skóra wokół oczu staje się wyraźnie gładsza. Zastosowanie maski po aplikacji Koncentratu Total Eye™ tworzy barierę, która utrzymuje nawilżenie skóry.

Brak opinii