Proxeed Plus 30 saszetek

Proxeed Plus jest preparatem zawierającym zestaw odpowiednich składników wpływających na poprawę jakości męskiego nasienia, podstawowego czynnika w procesie zapłodnienia.

Skład Proxeed Plus i ich działanie:

  • L-karnitynajest składnikiem zarówno plazmy nasiennej jak i komórek nasiennych. Odgrywa bardzo ważną rolę w procesie dojrzewania plemników oraz stymulacji ich ruchliwości.
  • Fruktozajest jednym z najważniejszych substratów energetycznych obecnych w ludzkim płynie nasiennym. Fruktoza jest wykorzystywana przez plemniki jako źródło energii.
  • Acetyl-L-karnitynajest estrem acetylowym L-karnityny. Acetyl-L-karnityna jest najbardziej wydatną formą karnityny w nasieniu i jest ważnym elementem przy stabilizacji błony plazmatycznej nasienia. Acetyl-L-karnityna służy również jako źródło energii dla plemników w znacznym stopniu determinującej także stopień ich ruchliwości.
  • Witamina Cjest przeciwutleniaczem występującym w plazmie nasienia.
  • Kwas cytrynowyjest ważną substancją uczestniczącą w głównych procesach produkcji energii wykorzystywanej przez nasienie i inne tkanki.
  • Koenzym Q10pełni zarówno funkcję przeciwutleniacza oraz substratu w procesach metabolicznych, występuje w mitochondrium centralnej części .
  • Cynk odgrywaważna rolę w produkcji nasienia.
  • Kwas foliowyjego stężenie jest wyższe w płynie nasiennym niż w plazmie u mężczyzn.
  • Selenjest silnym przeciwutleniaczem, wpływającym na integralność witki plemnika.
  • Witamina B12 uczestniczy w dojrzewaniu komórek i syntezie DNA.

Proxeed Plus jest preparatem przyczyniającym się całościowo do poprawy zdolności prokreacyjnych mężczyzny w okresie prób zajścia w ciążę. Skład preparatu powstał w oparciu o wyniki badań klinicznych celem optymalizacji i podwyższenia jakości nasienia.

Wyniki badań klinicznych potwierdziły korzystny wpływ składników Proxeed Plus na takie parametry nasienia, jak liczba plemników, ich ruchliwość, prędkość i koncentracja. Proxeed Plus zawiera te same klinicznie przebadane składniki, jak Proxeed, jednak został obecnie wzbogacony w składniki mineralne mające wpływać na obniżenie niekorzystnych skutków stresu oksydacyjnego oraz wspierać proces tworzenia się i dojrzewania plemników.

Proxeed Plus posiada cytrynowy smak. Pierwsze efekty stosowania Proxeed Plus powinny być widoczne już po co najmniej 3 miesiącach kuracji.


Dawkowanie:


1 saszetkę rozpuścić w niewielkiej ilości wody lub soku pomarańczowego. Zażywać dwa razy dziennie rano i wieczorem przed posiłkiem.

Brak opinii